За одержання неправомірної вигоди двох депутатів селищної ради на Житомирщині засуджено до позбавлення волі

13.08.2020 15:39
За публічного обвинувачення прокуратури Житомирської області 11 серпня 2020 року судом визнано винними двох депутатів селищної ради, обвинувачених в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Вироком Житомирського райсуду одному з них – голові депутатської комісії - призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі, іншому – 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Доведено, що депутати селищної ради вимагали та одержали неправомірну вигоду на суму 80 тис грн за сприяння у позитивному розгляді заяви про виділення земельної ділянки на засіданні профільної депутатської комісії та у подальшому – у прийнятті селищною радою рішень про надання дозволу на виготовлення проектної документації та передачу у власність землі жительці міста Житомира.

Також до депутатів застосовано конфіскацію належного їм майна з позбавленням права обіймати виборні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування та посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності строком на 3 роки.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X