“За нами 156 реальних виграних судових справ”, – юрист антикорупційної організації

24.12.2019 13:49

За 2019 рік ГО "Стоп корупції" виграла 156 реальних судових справ. Про це повідомила керівник юридичного відділу організації Роксолана Арійончик під час пресконференції щодо презентації річного звіту та стратегії на 2020-й рік.

 

Роксолана Арійончик Фото: "СтопКор"

 

"Ми маємо 156 реальних виграних судових справ, одна з них – вирок за статтею 171 ККУ про перешкоджання журналістській діяльності", – розповіла вона.

Юристка також наголосила, що за рік правозахисний департамент здійснив 20 тисяч виїздів та склав майже 15 тисяч звернень до різних органів. Крім того, діяльність стосувалася і кримінального судочинства.

"За нашими зверненнями поліцією, прокуратурою, СБУ, НАБУ та ДБР порушено 468 кримінальних проваджень. Крім того, 120 справ було поновлено", – зауважила пані Арійончик.

 

Фото: "СтопКор"

 

Додамо, що організація не тільки ініціює відкриття безлічі справ, але й активно стежить за їхнім розвитком.

"За всіма досудовими розслідуваннями ми слідкуємо та віримо, що вони дійдуть до логічного завершення", – наголосила юристка та нагадала про одну з останніх реальних перемог – звільнення з посади відомої корупціонерки Ольги Трофімцевої.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 5 вересня рішенням Кабінету Міністрів було звільнено з посади заступницю міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгу Трофімцеву. Зазначимо, що вона неодноразово фігурувала в журналістських розслідуваннях через неправдиву інформацію в декларації про доходи. Зокрема, журналісти "СтопКору" помітили її біля Міністерства в елітному BMW 520, вартість якого стартує від 800 тисяч гривень і може сягати мільйона в залежності від комплектації. Виявилось, що автомобіль зареєстрований на водія Трофімцевої.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини