За минулий рік три чверті найбагатших українців стали ще багатшими

Найбагатші українці стали за минулий рік ще багатшими. Цікаво, що за ковідний 2020 рік, коли більшість українців збідніли, а хто і зовсім зубожів, перша сотня найбагатших наших співгромадян збільшила свої статки на 42%. Зараз вони сумарно становлять 44,5 мільярда доларів, передає "Today.ua".

Forbes
Фото: zerkalo.mk.ua

76 осіб із першої сотні багатіїв стали за 2020 рік ще багатшими. При цьому 21 наш співвітчизник увірвався в першу сотню, потіснивши зі списку стільки ж не бідних українців трохи вниз. Серед цих новачків лише 14 є справжніми новачками: вони увійшли в першу сотню вперше, а ще семеро просто відновили свої позиції після недовгої перерви.

Причому, найбільша кількість тих, хто увійшов до першої сотні в минулому році, обрала родом своєї діяльності або енергетику, або галузь IT. Крім IT-сфери та енергетики, великі статки своїм власникам незмінно приносять металургія, рітейл і харчова промисловість.

Вже традиційно, список найбагатших українців очолює Ринат Ахметов, статки якого за підсумками 2020 року оцінюють у 7,6 мільярда доларів. На другій позиції, з великим відривом від Ахметова - Ігор Коломойський, який зараз переживає не найкращі свої часи. Дихають у спину Коломойському подружжя Герег - Олександр і Галина, які непогано почуваються при будь-якій владі. Їхні статки оцінюють у 1,7 мільярда доларів. І на почесному четвертому місці - п'ятий президент України Петро Порошенко. Його статки становлять у доларах 1,6 мільярда.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, "Нафтогаз" вилучив із сайта заяву про припинення повноважень більшості членів наглядової ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини