«За майбутнє без свиней!» – активісти вийшли на акцію протесту проти будівництва свинокомплексу

11.05.2019 16:51

Сьогодні, 11 травня, у селищі Перемога, що на Київщині протестували проти зведення свинокомплексу. Йдеться про СП ТОВ "Нива Переяславщини" на 50 тисяч голів, що зводиться поруч з селом Перемога без дозвільних документів та проходження процедури (ОВД). Через це місцеві мешканці опасаються порушення екологічних норм, забруднення повітря та вимагають збереження довкілля. Підтримати акцію приїхали активісти ГО «Стоп корупції».

Нагадаємо, у ході попередньої акції місцева влада пообціяла вирішити питання за допомогою проведення круглого столу, на який мали бути запрошені голова ОТГ, голова Баришівської адміністрації, представник ДАБІ, представники ДЕІ, власник свиноферми, мешканці села Перемога, представники АО "Екобезпека" та активісти "Стоп корупції".

Проте цей «круглий стіл» викликав більше запитань, ніж надав відповідей. Забудовник та майбутній власник ферми на діалог не пішов. Мовляв забудова – не забудова, а тільки підготовчі роботи, що, на думку активістів та місцевих мешканців, не відповідає дійсності.

Місцеві мешканці таким підходом обурились та заблокували вихід з зали засідання. У відповідь на це забудовник звинуватив їх у «проплаченості», а місцева влада погрожувала кримінальними провадженнями.

Отже, «СтопКор» продовжує слідкувати за розвитокм подій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини