За колючим дротом: розпочалось облаштування українсько-російського кордону (ФОТО)

02.04.2019 13:28

1 квітня розпочались активні роботи з реалізації запланованих заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, - повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Роботи проводяться у Луганській, Харківській та Чернігівській областях. Планується також облаштування державного кордону у межах Сумської області, для чого наразі проводиться розробка проектно-кошторисної документації.

В Луганській области провели підготовчі роботи для будівництва рокадних доріг, проводиться улаштування загороджень та протитранспортних ровів. Продовжуються проектно-вишукувальні роботи. На цей час тільки на ділянці відділу прикордонної служби «Лозно-Олександівка» улаштовано 6,3 км загороджень із спіралі типу «Єгоза» та улаштовано понад 13 кілометрів протитранспортного (протитанкового) рову.

Зазначимо, ці роботи виконуються згідно Плану, який був затверджений в травні 2015 року та передбачає створення на українсько-російській ділянці системи «інтелектуального кордону». Ця система поєднує технічні, інженерні та фортифікаційні новації і надасть можливість максимального контролю за лінію державного кордону і упередження її порушення. Реалізувати усі заходи повністю планується у 2021 році.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини