За клопотаннями прокуратури АР Крим накладено арешти ще на 44 літаки-порушники порядку в’їзду та виїзду з окупованого півострову

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та м. Севастополя Головне управління СБУ в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон) розслідує кримінальні провадження за фактами порушення службовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів, порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, а також державної зради (ст. 334, ч. 2 ст. 332-1, ч. 1 ст. 111 КК України).

З березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Крим у зв’язку з неможливістю здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху, а також гарантування безпеки польотів. Офіційно припинено функціонування всіх аеропортів окупованої території півострова.

В рамках досудового розслідування встановлено ще 44 літаки російських авіакомпаній, що порушили порядок в’їзду/виїзду з/на окупований півострів та правила міжнародних польотів. До суду скеровано клопотання про накладення арештів на вказані повітряні судна.

Наразі встановлено та накладено арешти загалом на 109 літаків російських авіакомпаній, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини