За два тижні у Київзеленбуді розроблять проект майбутнього скверу героя-розвідника Максима Шаповала

15.05.2019 10:56

За два тижні у КО "Київзеленбуді" розроблять приблизний проект скверу імені Максима Шаповала у Солом'янському районі Києва. Вигляд скверу уже обговорили із місцевими жителями. А побратими загиблого запропонували намальовану емблему, в якій поєднані ініціали військового. Ескіз передали координатору ГО "Стоп корупції" Роману Бочкалі. Подробиці розповіла журналістка проекту Альона Середа. 

"Сьогодні ГО "Стоп корупції", її координатор Роман Бочкала, директор КП по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м.Києва Олексій Лукаш та місцеві мешканці зустрілись у сквері ім.Максима Шаповала за адресою Повітрофлотський проспект 13, щоб обговорити та узгодити план створення цього скверу. Роман Бочкала отримав від співслужбовців загиблого Максима Шаповала вже намальовану емблему, в якій поєднані ініціали військового. Емблема і стане основою проекту та майбутнього скверу.

За найближчі два тижні в зеленбуді обіцяють розробити приблизний проект створення скверу, який сьогодні вже обговорили з місцевими. Трохи пізніше планують зібрати потрібну суму і поставити обеліск військовому", – розповіла журналістка.

Нагадаємо, 20 вересня депутати Київради проголосували за розірвання договору оренди із забудовником скверу імені Максима Шаповала. Активісти "Стоп корупції" спільно з жителями Солом'янського району фактично відвойовували цю територію для парку на честь героя України.

Зазначена земельна ділянка ще у 2004 році була передана в оренду товариству на 25 років під будівництво торговельного комплексу. Будівництво на цій ділянці мало бути завершено ще у 2008 році, однак станом на сьогодні будівельні роботи навіть не розпочаті, що є підставою для дострокового розірвання договору оренди та припинення права користування землею цим товариством.

Нагадаємо, раніше "СтопКор" та місцеві мешканці звертались з цим питанням до київської влади. Мер столиці Віталій Кличко підтримав ініціативу та дав розпорядження секретарю розв'язати питання з облаштуванням скверу імені героя-розвідника Максима Шаповала.

Керівника спецпідрозділу розвідки, учасника спецоперацій АТО Максима Шаповала вбили напередодні святкування дня військової частини, яку він очолював. Основні версії колег – помста за "моторол" або російський слід.

Командир спецпідрозділу Головного управління розвідки – полковник Максим Шаповал загинув унаслідок потужного вибуху в автівці 27 червня 2017 року о 8:15 ранку в Солом'янському районі Києва.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X