За добу поліція Донеччини склала 28 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень

14.11.2020 12:45

Поліцейські продовжують посилену профілактичну роботу щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Співробітники поліції перевіряють суб’єкти господарювання та роз’яснюють необхідність безумовного дотримання протиепідемічних норм.


Понад 400 нарядів у складі майже 1000 правоохоронців щоденно охороняють громадський порядок на Донеччині. Серед їх завдань – контроль за дотриманням карантинних правил, встановлених урядом.

Мобільні групи поліції за участі представників Держспоживслужби, МОЗ, ДСНС, міських рад здійснюють перевірки суб’єктів господарювання. Недотримання заходів безпеки тягне за собою адміністративну і кримінальну відповідальність.

Упродовж доби поліцейські склали 28 протоколів за ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

Загалом з 16 березня 2020 року поліція зафіксувала 7 914 подій, пов’язаних з порушенням карантинних обмежень.

Складено 1 552 адмінпротоколів. Загальна сума штрафів, накладених судами на порушників, складає понад 513 000 гривень.

Поліцейськими було відкрито 6 кримінальних проваджень за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєння). Санкція статті – від штрафу до 8 років позбавлення волі.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 поліція закликає відповідально поставитися до збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X