За державну зраду судитимуть ще двох колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим

01.08.2017 13:37

Обвинувальні акти щодо ще двох колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим (АРК) скеровано до суду. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури АРК.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада)", – йдеться у повідомленні.

У ході розслідування кримінальних проваджень було отримано докази того, що у березні 2014 року ці депутати Верховної Ради АРК надали допомогу та сприяли окупації Криму.

Зокрема, вони незаконно прийняли ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення "Республіка Крим".

Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 12-ти до 15-ти років.

Нагадаємо, що слідчими та прокурорами АРК до суду скеровано уже 49 обвинувальних актів відносно колишніх депутатів Верховної Ради АРК.

Також, за клопотаннями слідчих та прокурорів, судом накладено арешт на майно вищевказаних 49 колишніх депутатів, а саме: 23 квартири, 16 житлових будинків, 31 автомобіль, 4 земельні ділянки, 2 магазини, катер та банківські рахунки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини