За даними активістів, тіньовий господар Одеси Галантерник є скарбником російської мафії

13.11.2018 16:31

У курортній Одесі найдорожча земля розкрадається цілими вулицями. Одна зі схем, якою користується «сірий кардинал» міста на прізвище Галантерник – це захоплення історичних будівель. Наприклад, самий центр Одеси, пам’ятка архітектури: колись була під захистом держави, а наразі – приватна власність і готель, середня ціна номеру за добу в якому перевищує 100 доларів США. Але ж чому саме ця людина досі залишається непокараною?

«Щоб ви розуміли, Галантернику, його компанії ТОВ «Аркадія-Сіті», передали в оренду вулицю. Вулиця Генуезька заходить в Аркадію, йому передали в оренду «для обслуговування об’єкта транспортної інфраструктури». Реально ніколи немає і не було в них ніякого об’єкта транспортної інфраструктури, там здійснюється незаконне паркування автомобілів», - розповідає адвокат Вадим Оксюта.

Водночас час на активістів, які виступають проти незаконної забудови та розкрадання “золотої” одеської землі, постійно чиниться тиск, проти них застосовуються силові методи. З початку року було скоєно 8 замахів на місцевих громадських діячів. На Олега Михайлика напали зі зброєю ввечері 22 вересня - невдовзі після того, як він взяв участь у прес-конференції, метою якої було ініціювання відставки місцевих керівників-правоохоронців: Головіна та Жученка.

Згодом лідер одеського осередку партії "Сила людей" Ігор Бичков звинуватив у нападі представників правоохоронних органів - очільника Нацполіції області та обласного прокурора Олега Жученка: “Що стосується останніх, то вважаю, що вони є виконавцями. На їхній совісті лежить розгул злочинності у нашому місті та постійні напади на активістів. Тобто це або потурання, або пряма співучасть”.

Вимагали відставки Жученка активісти у тому числі й через його корупційний зв'язок з Володимиром Галантерником - людиною, яку називають справжнім хазяїном Одеси. "В Одесі та області за цим усім стоїть клан Галантерника" - вважає інший одеський активіст Михайло Кузаконь.

То в чому ж полягає «секрет» успішності і недоторканості пана Галантерника?

«Це абсолютно очевидні речі, які наші спецслужби прекрасно знають, вони входять в ті 50% великого капіталу, російського бізнесу, який присутній в Україні. І Галантерник – це просто бухгалтер. У будь-який мафії є бухгалтер», - пояснює Михайло Кузаконь.

Зазначимо, що дружина Володимира Галантерника – досить відомий за кордоном дизайнер одягу Наталія Зінько. Одягає російських зірок. На 20-ту річницю весілля дизайнера та непублічного володаря Одеси до французького Сен-Тропе навіть приїжджала російська телеведуча та, як подейкують, похресниця Володимира Путіна, Ксенія Собчак.

Водночас більшість фото Володимира Галантерника та аматорських відео з його життя із мережі Інтернет досить швидко зникають. Як і рештки узбережної землі, яка ще залишилася в Одесі.

Детальніше про це – у новому сюжеті «СтопКору» з південної Пальміри:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини