“З’явилась надія на завершення гарячої фази війни”, – Зеленський розповів про розведення військ у Станиці-Луганській (ВІДЕО)

01.07.2019 13:57

У Станиці-Луганській відбулось розведення військ з обох сторін. Це може бути першим кроком до сталого припинення вогню по всій лінії розмежування. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні на сторінці у Facebook, передає "Укрінформ".

“Сьогодні у Станиці-Луганській відбулося розведення військ з обох сторін. І це зафіксувала і підтвердила Моніторингова місія ОБСЄ. Я вас усіх вітаю. Це, мені здається, перший крок до сталого припинення вогню по всій лінії розмежування, який відбувся завдяки розблокуванню Мінського процесу”, – сказав Зеленський.

Водночас він підкреслив, що тільки час і конкретні кроки зможуть підтвердити всім, що сторони виконують свої зобов’язання.

“Я не хочу обіцяти, що завтра буде мир, що завтра ми припинимо війну, але, мені здається, що крихка надія на початок завершення гарячої фази війни ця надія з'явилася”, – переконаний Президент.

Глава держави також попросив “не піддаватися на паніку і провокації” та надати можливість українським воїнам, армії та дипломатам виконувати свою “потужну і дуже складну роботу”.

“Давайте зберігати спокій. Ніякої зради немає. Перемоги, на жаль, поки що теж немає. Але це, мені здається, перший наш невеликий реальний успіх”, – додав Зеленський.

Читайте також: "У Зеленського заговорили про новий скандальний референдум".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини