З відпочинку – на лікарняне ліжко: на відомому карпатському курорті отруїлися діти

30.05.2019 14:43
З відпочинку – на лікарняне ліжко: на відомому карпатському курорті отруїлися діти

У Яремчі в Івано-Франківській області з харчовим отруєнням госпіталізували чотирьох дітей, які приїхали на відпочинок із Запоріжжя. Про це повідомляє УНН з посиланням на інформацію управління з питань цивільного захисту місцевої ОДА. 

Так, 28 травня у Яремчі черговий лікар місцевої ЦМЛ повідомив, що "до лікувального закладу звернулося 9 дітей, з яких госпіталізовано 4, а саме: троє громадян 2003 року народження і громадянин 2002 року народження, усі потерпілі – жителі міста Запоріжжя".

"Наразі діти знаходяться в інфекційному відділенні Яремчанської ЦМЛ в задовільному стані", – вказали в управлінні.

За інформацією Івано-Франківського обласного лабораторного центру МОЗ України, попередній діагноз потерпілих – "гострий гастроентероколіт".

Під час епідрозслідування встановлено, що госпіталізовані 27 травня перебували на відпочинку у садибі "У Мирона" у Яремчі та вживали їжу у згаданому закладі. Всього там відпочивало 19 людей, зокрема 17 дітей.

17 дітей та два вихователі із Запоріжжя приїхали 26 травня на Прикарпаття, додали у лабораторному центрі.

Головне управління Держпродспоживслужби в області готує наказ про позапланову перевірку приватної садиби "У Мирона". За результатами перевірки будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства, готуються матеріали для передачі в правоохоронні органи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X