З «тушок» – у списки Форбс: стали відомі подробиці кар’єри тіньового господаря Кропивницького Андрія Табалова

Багатомільйонні борги за кредитами, доведення потужного заводу до банкрутства та елітна нерухомість на ім’я коханої тещі: чому депутату з Кропивницького Вадиму Дризі все сходить з рук? Завдяки кому він може дозволити собі не з’являтись на судовому процесі? Та хто гальмує хід розслідування в правоохоронних органах? Спробував з’ясувати Артем Поліковський.

Місцевих мешканців Кропивницького ці кричущі факти не дивують. Адже прізвище Вадима Дриги пов’язують з впливовим бізнесменом, екснардепом, а наразі секретарем міськради – паном Табаловим. Мовляв, саме завдяки його зв'язкам Дрига й уникає відповідальності.

Наскільки це правда – команда «СтопКору» вирішила перевірити. Отже, знайомтеся, Андрій Олександрович Табалов, депутат Кіровоградської міської ради V (5) та VІ (6) скликань.

Пан Табалов з 2012 року перебував на посаді директора ТОВ «Домініон-Кіровоград», з 2012 до 2014 року був парламентарем, з 2014 по 2016 рік – гендиректором ТОВ «Волошкове поле», а з вересня 2016 року обіймає посаду секретаря міськради.

Знаменитим цей чоловік став разом зі своїм батьком, теж ексдепутатом, Олександром Табаловим, коли обидва у 2012-му пройшли до Верховної ради від партії Батьківщина, однак відмовилися писати заяву про входження до складу парламентської фракції об'єднаної опозиції. За цей вчинок вони отримали прізвисько «тушки».

Кар'єрний шлях Андрія Табалова

На другий термін нардепи не обирались, тому Андрій Табалов повернувся в рідне місто й був висунутий партією «Наш край» як перший номер у списку. Саме цією партію керує наразі пан Дрига. Після виборів став секретарем міськради. У рейтингу найбагатших людей країни він посідає 46-те місце.

Сам пан Андрій конфлікту інтересів у своїх діях не вбачає – стверджує, що всі підприємства, де він є бенефіціаром, керуються певними директорами і не зазнають з його боку жодного впливу.

І своїх стосунків з паном Дригою Табалов теж не приховує: «Вадим Вікторович є головою фракції «Наш край», яка мене висувала на посаду міського голови, тому звичайно я з ним знайомий. Нормальна, позитивна людина, він дуже високою повагою користується на своєму окрузі й постійно проводить свята».

Зауважимо, що Андрій Табалов проживає у маєтку неподалік міськради, має квартиру та приміщення, що, певно, здає в оренду «Свободівцям», а також будує ще один будинок. Окрім цього, у його власності – 5 автівок.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини