З тітушками та Тіною Кароль – як пройшли парламентські вибори на Донбасі

23.07.2019 12:00

Масштабний десант тітушок з битами, роздача продуктів та співи від Тіни Кароль – як пройшли фінальні дні передвиборчих перегонів на Луганщині й Донбасі, розповідає Наталія Дігтяр.

На один з округів Луганщини завезли близько 300 молодиків спортивної статури з бейсбольними битами. Вочевидь, щоб допомогти місцевим зробити правильний вибір.

Близько 300 молодиків з битами

«Вони викрикували гасла, дуже ображаючи саме Рибалка Сергія Вікторовича, я не буду повторювати, це були мати. Його провокували, кричали: виходь, якщо ти мужик, ну і тому подібне. Дівчат було лише двоє, вони з баклажок чистили зуби, тобто їх привезли. Це навряд чи місцеві були», – зазначає секретар ОВК №107 Олена Чумак.

Та поки одні кандидати проплачують силові методи, інші – влаштовують електорату справжнє солодке життя. А дехто з претендентів у парламентарі взагалі шикує – організовує концерти топ-зірок.

Зокрема, концерт від Тіни Кароль замовив Зе-кандидат Олексій Кузнєцов. А тепер підрахуймо: сцена і звук – від 4 тисяч доларів, а гонорар за виступ української поп-діви коштує від 30 тисяч євро.

Виступ Тіни Кароль - від 30 тисяч євро

Та на цьому витрати кандидатів не закінчуються. Не гребували вони і банальним підкупом виборців та членів комісій.

Читайте за цією темою: «Я голова – мені можна»: у Лисичанську голова ДВК отримав гроші від кандидата Сухова (ВІДЕО)

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X