З посади звільнили, а коли відповість за корупцію? Активісти хочуть перевірки зловживань з боку екскерівника ДП «Пуща Водиця»

29.12.2020 15:21

Представники ГО «Стоп корупції» звернулись до Фонду державного майна і передали звернення щодо зловживань на посаді з боку колишнього в.о. керівника ДП «Пуща Водиця» Шинкаренка.

Pushca-Vodycia
Активісти просять керівництво Фонду Держмайна перевірити звільненого Шинкаренка Фото: СтопКор

Громадські активісти просять повідомити їм про перебіг перевірки порушень у роботі посадовця і уточнити, які заходи були застосовані щодо Шинкаренка.

«Ми хочемо дізнатись у керівництва Фонду Держмайна, які заходи були ухвалені щодо Шинкаренка. Під заходами ми маємо на увазі перевірку чи догану», — уточнив правозахисник Олександр Омельченко.

Нагадаємо, що 16 грудня цього року представникам проєкту стало відомо, що Фонд державного майна України ініціював проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП «Агрокомбінат «Пуща-Водиця». Відбір провели 16 жовтня, за результатами переміг Юрій Іонанов.

Попереднього очільника ДП Шинкаренка зловили на зловживаннях під час виконання службових обов’язків. Ішлося про розкрадання майна агрокомбінату. Антикорупціонери провели акцію протесту через дії чиновника під Фондом державного майна України. Саме у їхньому підпорядкуванні перебуває агрокомбінат.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини