З початку року Вища рада правосуддя звільнила 153 судді

Як передає Укрінформ, про це інформують у ВРП.

“Загалом із початку 2021 року за загальними обставинами звільнено 146 суддів: 144 – у зв’язку з поданням заяв про відставку, 2 – у зв’язку з поданням заяв про звільнення за власним бажанням”, - ідеться в повідомленні.

Водночас за особливими обставинами звільнено 7 суддів.

Також повідомляється, що на засіданні у вівторок, 14 вересня, ВРП вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку 17 суддів.

Зокрема, Валентину Божко – з посади судді Київського районного суду міста Харкова, Тетяну Стрельченко – з посади судді Новосанжарського районного суду Полтавської області, Володимира Куцана – з посади судді Буринського районного суду Сумської області, Наталію Денисенко – з посади судді Згурівського районного суду Київської області, Галину Земляну – з посади судді Шостого апеляційного адміністративного суду, Сергія Кравцова – з посади судді Веселівського районного суду Запорізької області, Наталю Купавську – з посади судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області, Ларису Литвин – з посади судді Яготинського районного суду Київської області, Тамару Міщенко – з посади судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області, Сергія Мороку – з посади судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області, Валерія Пінчука – з посади судді господарського суду міста Києва, Віктора Попраса – з посади судді Київського районного суду міста Харкова, Світлану Пушкарьову – з посади судді Василівського районного суду Запорізької області, Людмилу Саранюк – з посади судді Ірпінського міського суду Київської області, Ірину Урупу – з посади судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області, Світлану Яркіну – з посади судді Запорізького районного суду Запорізької області та Наталію Мазай – з посади судді Монастирищенського районного суду Черкаської області.

Як зазначають у ВРП, у п’яти із вказаних судів, а саме - Буринському районному суді Сумської області, Веселівському районному суді Запорізької області, Монастирищенському районному суді Черкаської області, Яготинському районному суді Київської області та Згурівському районному суді Київської області - залишається по одному судді, які мають повноваження здійснювати правосуддя.

Як повідомлялося, станом на 8 вересня 2021 року фактична кількість суддів у судах України становила 5 273 при визначеній кількості 7 304. Повноваження щодо здійснення правосуддя мають 4 899 суддів. Вакантними залишаються 2 031 суддівська посада.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини