З обіймів Медведчука – до виборчкому: хто стоїть за дідусем-«сумісником» зі Слов’янська?

06.03.2019 16:36

Зухвале порушення виборчого законодавства на Донеччині: особа, що спостерігатиме за прозорістю роботи виборчої комісії, сама ж стала її членом! Команду СтопКору зацікавила постать цього пенсіонера-«сумісника». І знайдена інформація шокує.

До рук журналістів потрапило фото зі сторінки Фейсбук цього загадкового пана – Миколи Чернічкіна за вересень минулого року. Поруч із паном Чернічкіним (дідусь у центрі) – Андрій Лесик.
Пан Лесик – колишній депутат Харківської міськради, якого затримали співробітники СБУ за підозрою у сепаратизмі. Якщо зазирнути на його сторінку, то на першому ж фото бачимо: обійми із Віктором Медведчуком.

А ось і цитата з з ФБ пана Лесика під світлиною з Медведчуком (мова й стиль мовлення оригіналу збережені): «Каждый должен осознать для чего он живет. Последние 5 лет мы все стали свидетелями уничтожения государственности под видом реформ».
То кого ж насправді представляє пан Чернічкін в окружній виборчій комісії №47 міста Слов'янськ? Кандидата у Президенти – Іллю Ківу? Чи родичів президента іншої країни?..

Ми – за чесні вибори! Тож якщо Вам відомі факти порушень, повідомляйте нас про них! Гаряча лінія «Стоп політичній корупції» – (044) 5780004.

Дивіться сюжет Марії Гураль на цю тему:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини