З невідомої причини помер 44-річний колишній заступник голови “Укрзалізниці”

08.01.2019 16:42

Про смерть колишнього першого заступника голови “Укрзалізниці” Максима Бланка на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Сергій Лямець.

"Пішов Максим Бланк. Гідна і світла людина. Максе, дякую за все!" - написав Сергій Лямець.

Щодо причини смерті Максима Бланка поки невідомо. "Українські новини", посилаючись на близьку до Максима Бланка людину, повідомляють про те, що екс-чиновник помер унаслідок хвороби.

Максим Бланк був українським менеджером і фінансистом єврейського походження.

У 1996-2001 рр. він працював на різних посадах у Департаменті державного боргу Міністерства фінансів України. У квітні 2014 року Кабмін затвердив Бланка на посаду першого заступника голови Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниці". У 2015 році він виконував обов'язки голови "Укрзалізниці".

У березні 2015 року залізничники під стінами Міністерства інфраструктури вимагали звільнити Максима Бланка за те, що він нібито протягом 7 місяців не здійснював необхідних "Укрзалізниці" закупівель і переказав 2 млрд грн на Керченський стрілочний завод, розташований в окупованому Криму.

16 лютого 2016 року Кабмін розпорядився звільнити Максима Бланка з посади першого заступника голови "Укрзалізниці" у зв'язку з тим, що сформувалася нова юридична структура - ПАТ "Укрзалізниця". Тоді під звільнення потрапили всі керівники колишніх підрозділів.

Читайте також: "Лежала на узбіччі – у Чернівецькій області колядники виявили тіло вбитої жінки".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини