З Мішалова як з гуски вода, бо він “поділився” з ким треба – охоронець проговорився

У Дніпрі триває безстрокова акція, оголошена ветеранами АТО під офісом В’ячеслава Мішалова, чиї корупційні схеми заплутали місто-мільйонник. Активісти б’ють на сполох, щоб не дати спустити цю справу на гальмах.

«З огляду на те, що вже у 2018 році було відкрито низку кримінальних проваджень щодо цієї справи, ми просто намагаємося привернути увагу громадськості, ЗМІ, інших громадських організацій», – коментує голова ГО «Спільна варта» Олександр Золотнюк.

Активісти спробували потрапити й до офісу пана В’ячеслава, та на порозі їх зустрів охоронець бізнес-центру, заявивши, що ані Мішалова, ані заступників немає на місці. Чи не втекли вони через чорний вхід?

Та найцікавіше те, що сам же охоронець поділився з протестувальниками, як Мішалову вдалось обікрасти дітей.
«Якщо йому дали працювати, значить, він поділився, розумієте?», – заявив чоловік.

Але протестувальників ніхто так і не почув та не вийшов до них. В’ячеслав Мішалов вкотре уникає зустрічі з активістами та журналістами. Тож всю зібрану інформацію вони передали до правоохоронних органів.

У Дніпрі триває безстрокова акція під офісом В'ячеслава Мішалова

«Ми все ж постараємося довести ситуацію до логічного завершення, щоб пана Мішалова залучити в котел правосуддя, і щоб не ми приходили до нього, а щоб наступного разу до нього прийшли силові структури», – наголосив голова ГО «Спільна варта».

Окрім цього, активісти планують подати звернення до Офісу президента та надалі продовжуватимуть відвідувати офіс тендерного короля Мішалова.

Подробиці дізнавайтесь вже у наступних випусках «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини