З лідерів до банкрутів: як політика ексміністра Милованова знищувала агросектор

18.03.2020 15:57

Милованов зробив свою справу – Милованов може йти. За час каденції ексміністра понад півсотні директорів держпідприємств звільнили, а керівні посади в ДП стали продавати.

Фото: СтопКор

Кадрову політику за часів Милованова проводили навпомацки, ефективних менеджерів звільняли без пояснень, а на їх місце призначали сумнівних кандидатів.

Одне з підприємств, яке не лише витримало цунамі політики Милованова, а й довело ефективність – ПАТ «Аграрний фонд».

Згідно з висновками Національного рейтингового агентства «Рюрік», ПАТ «Аграрний фонд» характеризувалось дуже високою кредитоспроможністю.
 
Оцінювання проводили за допомогою аналізу внутрішньої інформації та фінансової звітності за період з 2017 до 2019 років, коли підприємство очолював Андрій Радченко. Також використовувалася публічна інформація та власні бази даних.

Раніше "Агрофонд" очолював Радченко

Відтак, Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» для ПАТ «Аграрний фонд».

За період керівництва Радченка підприємство стало донором Держбюджету, а не його тягарем.

Фонд щороку проходив аудит за міжнародними стандартами, який проводила аудиторська компанія зі світовим іменем. Звітність демонструвала прибуткову діяльність та збільшення активів фонду.

Цікаво, якою буде політика нового очільника профільного міністерства. І на кого робитимуть ставки під час призначень – ефективних і професійних чи корупціонерів і марнотратників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини