З кіднеперів – у спецслужбовці? У Дніпрі активісти вимагають недопуску призначення Сергія Пенькова до СБУ

25.10.2019 12:00

У вогні не горить, у воді не тоне? Одіозний дніпровський податківець Сергій Пеньков, якого підозрюють в організації викрадення бізнесмена, може з'явитись вже у ролі спецслужбовця. Чи візьмуть колишнього ДФСника працювати до служби безпеки і коли розслідування керованого ним кіднепінгу рушить з мертвої точки – дізнавайтесь з репортажу Артема Поліковського з Дніпра.

Нагадаємо, як повідомила речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова, з корисливих мотивів було викрадено керівника підприємства «Софт Оіл». За поширеною інформацією, його утримували у заміському будинку протягом 23 днів, після чого йому вдалось покинути місце незаконного утримання.

За цією справою було відкрито два кримінальні провадження. А заступник очільника ДФС Дніпропетровщини Сергій Пеньков, якого називають головним організатором рейдерської схеми, подав документи для працевлаштування в СБУ.

Сергій Пеньков збирається працевлаштуватись у СБУ

Цей факт викликав масштабне суспільне обурення. Після мітингу правозахисники рушили до СБУ, куди подали звернення щодо недопуску призначення Пенькова на будь-які посади у відомчій структурі.

Проте чи не стане нова посада в СБУ способом уникнути відповідальності та вплинути на слідство? «СтопКор» стежитиме за перебігом подій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X