З футбольного поля до суду: Феміда взялася за справу про захоплення ФК “Арсенал-Київ”

19.02.2019 10:46

На чиєму полі м'яч? Господарський суд Київської області перейшов до розгляду по суті справи щодо оренди землі та майна ФК "Арсенал-Київ" і Футбольної Академії "Шахтар". Організації фактично стали заручниками недобросовісної поведінки бізнесмена Юркевича стосовно своїх кредиторів та фінансових зобов'язань. За розглядом справи слідкували активісти ГО "Стоп корупції".

"Суд заслухав сторони процесу та переходить до розгляду справи по суті. Розгляд відбудеться уже 6 березня", – зазначив активіст Денис Карандашов.

Нагадаємо, що 11 січня 2019 року на особистій сторінці Анатолія Юркевича з'явився допис щодо рейдерського захоплення приміщень готелю та ресторану у селищі Щасливе Бориспільського району Київської області, який підхопила низка вітчизняних ЗМІ.

"З приводу зазначених обставин ФК "Арсенал-Київ" зауважує наступне: всі обставини, зазначені у вказаних матеріалах, не мають жодного відношення до реальної ситуації.

З 2014 року ФК "Арсенал-Київ" орендував у структур пана Юркевича А.І. земельні ділянки, приміщення та замовляв послуги з розміщення ДЮСШ "Арсенал-Київ" та Футбольної Академії "Шахтар".

За час оренди зазначеного майна, відповідно до домовленостей з паном Юркевичем, ФК "Арсенал-Київ" проведено реконструкцію футбольних полів та створено належну інфраструктуру для якісного та повноцінного функціонування ДЮСШ "Арсенал-Київ" та Футбольної Академії "Шахтар". В створення зазначеної інфраструктури ФК "Арсенал-Київ" вкладено значні грошові кошти в сумі, що перевищує 50 000 000 грн. Наслідком цього стало якісне та повноцінне функціонування вказаних дитячих закладів.

Приблизно в червні 2018 року, після подій навколо ТРЦ "МАГЕЛАН" (м. Київ), ФК "Арсенал-Київ" із засобів масової інформації стало відомо, що у пана Юркевича та структур, пов'язаних із ним, виникли проблеми з ПАТ "СБЕРБАНК". Однак пан Юркевич запевняв керівництво ФК "Арсенал-Київ", що має домовленості з банком про викуп заставленого майна і дитячим закладам нічого не загрожує.

Проте наприкінці листопада 2018 року ФК "Арсенал-Київ" отримав повідомлення від ПАТ "СБЕРБАНК" про те, що банк є власником приміщень, якими користується ФК "Арсенал-Київ" з грудня 2017 року і договори оренди, укладені зі структурами Юркевича, є нікчемними, а орендна плата сплачувалась на вказані структури безпідставно та незаконно. Крім того, банк повідомив, що вказані приміщення необхідно звільнити або укласти нові договори суборенди з компанією, з якою банком укладено новий договір оренди зазначених приміщень.

Враховуючи вищевикладене, ФК "Арсенал-Київ" та Футбольна Академія "Шахтар" фактично стали заручникам недобросовісної поведінки пана Юркевича стосовно своїх кредиторів та зобов’язань і ніякого відношення ні ФК "Арсенал-Київ", ні Футбольна Академія "Шахтар" до якихось там "рейдерських захоплень" та "зривів переговорів" не мають.

ФК "Арсенал-Київ" і Футбольна Академія "Шахтар", зауважують, що не є стороною чи учасником будь-яких майнових спорів з паном Юркевичем та афілійованими йому структурами, і в ситуації, що склалася навколо вказаного об’єкта, фактично такі дії є незрозумілим та нелогічним намаганням пана Юркевича втягнути ФК "Арсенал-Київ" та ФК "Шахтар" у конфлікт зі своїми кредиторами" – повідомили керівники клубу у своїй офіційній заяві.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини