З будівництва ЖК у Вінниці вивели 120 мільйонів гривень: 300 сімей можуть залишитись без житла

06.02.2020 20:25

120 мільйонів гривень вивели з будівництва ЖК «Європейський квартал» у Вінниці. Організатори афери на чолі з депутатом міської ради Олександром Даном намагаються уникнути відповідальності. Керівництво міста та області проблему ошуканих інвесторів ігнорує. Про це під час брифінгу у ВР заявив народний депутат Максим Пашковський. Політик закликав вище керівництво країни, очільників правоохоронних та антикорупційних органів звернути увагу на ситуацію, яка може стати масштабною будівельною аферою. Заручниками оборудки ризикують стати 300 сімей. 

ЖК «Європейський квартал». Фото з вільних джерел

«Друзі друзями, але коли депутат через свого водія стає творцем такої біди для вінничан, ваше мовчання викликає серйозні підозри та питання. ЖК треба добувати, без варіантів, депутатів-аферистів треба гнати з вінницької міськради. Жодних компромісів, жодних сумнівів в цьому бути не може. 300 інвесторів ЖК «Європейський квартал» питають, де їхні гроші», – зазначив під вас брифінгу у ВР народний депутат від «Слуги народу» Максим Пашковський.

300 вінницьких сімей стали жертвами масштабної житлової афери, до якої, за даними ЗМІ, особисто причетний депутат Вінницької міськради Олександр Дан.

ТОВ «Редінвест», компанія-забудовник, оформлена на водія Дана. Компанія роками цинічно не добудовує три секції ЖК «Європейський квартал»,
а також відмовляється добудовувати дитсадок, що також є обов’язком ТОВ.

Замість цивілізованих переговорів, за словами політика, компанія «Редінвест» намагається уникнути відповідальності за недобудову. Місцева влада на чолі з мером Моргуновим повністю ігнорує звернення вінничан, мовчить і голова ОДА Скальський.

«Як нардеп я прошу вище керівництво країни, правоохоронних та антикорупційних органів прокуратури, керівництво НАБУ та ДБР звернути увагу на одну з найбільших будівельних афер. Забудовник веде компанію до банкрутства. Я закликаю не ігнорувати наслідки цієї жахливої житлової афери», – резюмував нардеп Пашковський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X