З 1 квітня в Україні не можна буде ловити рибу

26.03.2020 15:03

В Україні з 1 квітня починається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

З 1 квітня 2020 року в 17 областях України починається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Ще в семи областях уже заборонено рибалити.

Про це повідомляє Державне агентство рибного господарства на своєму порталі.

«Ідеться про Вінницьку, Волинську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку та Чернівецьку області. У Закарпатській області заборона почалася ще 15 березня, Київській та Черкаській — 22 березня, а в Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Чернігівській — 25 березня», — зазначено в повідомленні.

Також ідеться про те, що терміни нерестової заборони відрізняються для кожної області та навіть водойми. Але заборона на вилов раків триватиме до 30 червня включно.У відомстві наголошують: відповідно до Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України забороняється добування водних біоресурсів у цей період.

«Суворо закликаю дотримуватися встановлених заборон під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби. Кожен рибалка повинен починати з себе — не порушувати правил рибальства, а також інформувати про виявлені факти незаконного вилову водних біоресурсів», — наголосив т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Яцура.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини