Юрій Береза відкидає свою участь у рейдерському захопленні на «П’ятихатській»

20.09.2018 12:15

«Те, що у рейдерському захопленні брали участь бійці підрозділу Дніпро-1 – це факт. Проте я не вірю, що до цього має відношення народний депутат Юрій Береза, ми з ним у дружніх стосунках, він не міг так вчинити» – прокоментував ситуацію із черговою спробою рейдерського захоплення агрокорпорації «П'ятихатська» її керівник Олександр Поворознюк. Свою участь у цих подіях відкинув і сам нардеп Береза та пообіцяв розібратися у ситуації.

Нагадаємо, вчора, 19 вересня, поблизу селища Йосипівка, що на Кіровоградщині, за врожай розгорнулась справжня битва. Група, яка нараховувала близько 50 осіб в камуфляжі, з чотирма комбайнами прибула на поле, що належить агрокорпорації «П'ятихатська». Частина агресивно налаштованих молодиків у балаклавах в цей час ховалася у лісосмузі, звідки й здійснила напад на сільгосптехніку «П'ятихатської».

Згодом завдяки діям правоохоронців 23 особи, які відзначились на полі, були затримані та доставлені до райвідділку. Ще шістьох, які трощили техніку, було затримано після погоні.

Проте як стало відомо нашим кореспондентам, вночі на місце події у супроводі прокурора прибули два чини зі Служби безпеки, які, вивчивши ситуацію на місці, вирушили до райвідділку для зустрічі із затриманими.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X