Юраш Святослав Андрійович


Юраш Святослав Андрійович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Місце народження

Народився 16 лютого 1996 в місті Львів, Україна.

Освіта

Навчався у Варшавському університеті (Польща) і Калькутському університеті (Індія) на факультетах міжнародних відносин. У 2014 рік, під час Революції Переваги, перервав навчання і повернувся в Україну.

Кар'єра

Заснував пресцентр EuromaidanPR, завдяки якому голоси з барикад зазвучали на семи мовах на різних медіаплатформи.

Юраш також є творцем Міжнародного центру Майдану.

Перші 6 місяців війни працював з "Fox News" на окупованій частині Донбасу. Після повернення з території бойових дій співпрацював з міжнародними організаціями, державними, громадськими, медійними та бізнес-структурами. Серед них Western NIS Enterprise Fund, Black Earth Innovations, Світового Конгресу Українців, BBC та інші.

Ексглава комунікацій творчого об'єднання "Babylon'13".

Обіймав посаду заступника директора Світового Конгресу Українців в Києві. З 2015 року є секретарем Громадської Ради при Парламентському комітеті із закордонних справ.

У 2019 приєднався до команди кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. Відповідав за зовнішню політику і Діджитал-напрямок.

У 2019 був обраний народним депутатом IX скликання від партії "Слуга народу" номером 27 в списку як позапартійний. Член однойменної фракції. З 10 листопада 2019 - член партії. Член Комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

Сім'я

Батько - Андрій Юраш, релігієзнавець, директор департаменту у справах релігії і національності Міністерства культури. Дружина - Софія Юраш.

Нагороди

Орден «За заслуги» III ступеня (20 лютого 2019) - за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Переваги, плідну громадську і волонтерську діяльність.

11.12.2019

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter йInstagram!

X