ЮНІСЕФ повідомила, коли Індія відновить поставки вакцин AstraZeneca

За інформацією ЮНІСЕФ, поставки вакцин від коронавірусу AstraZeneca (Covishield) з Індії буде відновлено до травня. Очікується, що обсяги відправки вакцин наростять, щоб компенсувати зірвані плани поставок. Про це пише "Reuters", передає "UA.NEWS".

AstraZeneca
Фото: Rafael Henrique / Keystone Press Agency / Global Look Press

Нагадаємо, влада Індії вирішила розширити вакцинацію свого населення і заборонила вивезення за кордон вакцини AstraZeneca CoviShield, виробленої Індійським інститутом вакцин. На неї розраховувала Україна.

Напередодні глава комітету охорони здоров’я Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що постачання наступної партії вакцини CoviShield для України виявилася під питанням. Нібито Індію розгнівила кампанія в Україні проти цього препарату.

Через припинення поставок вакцини з Індії тим, хто отримав перше щеплення, вдруге будуть давати південнокорейський препарат – це та ж сама AstraZeneca. Зараз в Україні використовуватимуть 500 тисяч доз вже отриманої вакцини CoviShield для першої вакцинації. Після цього почнуть використовувати китайську вакцину Sinovac Biotech.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Барселоні провели концерт з декількома тисячами глядачів через COVID-експеримент.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини