Юлія Тимошенко планує об’єднатися в Раді з двома партіями

02.07.2019 12:25

Юлія Тимошенко заявила, що може об'єднатися у Раді з двома партіями. 

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 2 липня, стало відомо, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко не виключає об'єднання у ВРУ з партіями "Слуга Народу" Володимира Зеленського та "Голос" Святослава Вакарчука.

"Безумовно, ми можемо об’єднати зусилля в коаліції чи не в коаліції зі "Слугою народу" і з "Голосом", але в тому випадку, якщо ми зможемо прокласти правильний шлях", – заявила вона, виступаючи в ефірі одного з українських телеканалів.

Тимошенко додала, що вона хоче побачити іншу Україну. Політик також запевнила, що посади їй не важливі.

"Якщо ти якійсь справі присвятив усе життя, то найгірше для тебе – це побачити фіаско цієї справи. Справа мого життя – це мій досвід, мої знання і можливості команди вкласти в реальне відродження, відновлення та становлення України. Я не хочу, щоб наша спільна робота протягом 20 років закінчилася просто тим, що ми всі разом як нація, як народ не зможемо досягти цієї мети. І тому не в посадах справа", – наголосила вона.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко поставила Святослава Вакарчука у незручне становище питанням про ціну на газ для українців. Так, він не знає, скільки платять прості українці.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X