Йозеф Зятько не має відношення до представництва організації у Словаччині – офіційне повідомлення координатора регіональних осередків ГО “Стоп корупції”

13.05.2019 15:54

Громадська організація "Стоп корупції" є неприбутковою незалежною організацією, що провадить незалежні журналістські розслідування і правозахисну діяльність з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції та сприяння демократичним перетворенням в Україні.

Ми активно залучаємо до наших розслідувань місцевих активістів та висвітлюємо у засобах масової інформації найактуальніші питання місцевого самоврядування і дотримання посадовцями антикорупційних стандартів державної служби. Наші зусилля сфокусовані на залученні громадян до розв'язання місцевих проблем, щоб зробити місцеву владу відповідальною і підзвітною.

Наразі ГО "Стоп корупції" налічує 54 осередки у різних регіонах України та за кордоном.

"У 2017 журналісти "СтопКору" проводили розслідування у Словаччині – українські корупціонери вподобали цю країну та мають там нерухомість. Для перевірки набутого фактажу звертались до місцевого мешканця Йозефа Зятька, знайомство з яким відбулось на конференції, що проходила на базі Академії прокуратури. Працювали на громадських засадах.

Проте подальше співробітництво через певні обставини не склалося і з 2017 року ГО "Стоп корупції" з паном Йозефом контактів не підтримує і жодного відношення до організації він не має", – повідомляє координатор регіональних осередків ГО "Стоп корупції" Ірина Петренко.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X