YouTube видалив відео президента Бразилії через фейки про COVID

22.07.2021 20:25

Відеохостинг YouTube видалив відео глави Бразилії Жаїра Болсонар через поширення фейків стосовно пандемії коронавірусу. Жаїр Болсонар висловлював сумніви стосовно носіння захисних масок й розповідав про ефективність протималярійного препарату.

Bolsonaru
Фото: Коммерсант

"Наші правила не дозволяють контент, в якому йдеться, що гідроксихлорохін й івермектин ефективні для лікування або профілактики COVID-19; в якому йдеться, що є ліки проти хвороби, або що маски не допомагають запобігти поширенню вірусу", - відзначила пресслужба Youtube.

Резиденція президента Бразилії, зі свого боку, так досі й не відреагувала на рішення відеохостингу.

Варто відзначити, що на офіційному Youtube-каналі Жаїра Болсонара регулярно публікуються відеоролики з його виступами, де він критикує ефективність рекомендованих лікарями способів профілактики проти коронавірусу, а також висловлює сумнів стосовно тяжкості захворювання, передає "РБК-Україна" з посиланням на "The Guardian".

Зокрема, це не перший випадок, коли відеоролики президента Бразилії видаляються з мережі. Минулого року Twitter й Facebook також підчищали сторінки Болсонара після того, як він вкотре критикував рекомендації експертів у галузі охорони здоров’я.

Більше новин про COVID-19 в Україні та світі можна прочитати за посиланням.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Pfizer почала розробку вакцини проти індійського штаму COVID-19 “Дельта”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини