“Його задушити треба, с*ку” – селяни Хмельниччини обурені махінаціями депутата Гордійчука

18.12.2018 12:36

Декілька місяців поспіль селяни Хмельниччини та Житомирщини віддавали своє молоко «Першому національному виробничому кооперативу» з надією на гарний прибуток, а рахувати навпаки довелося самі збитки. Як працювала шахрайська схема, завдяки якій селян ошукали більш ніж на 20 мільйонів гривень? Дізнавалась журналіст «СтопКору» Христина Кришиха.

Отже детальніше розповімо про сам «Перший національним виробничий кооператив». Його заснував хмельницький депутат Андрій Гордійчук. «Будь-хто може стати членом кооперативу. Головне прийняти правила гри», - стверджував пан Андрій.

З історії компанії зрозуміло – на підприємстві неабияка текучка із керівниками. Ось дивіться: прізвища в графі «керівники» міняються двічі на рік. Тут же вказано, що у компанії станом на 1 вересня 2018 є податковий борг перед державою у майже 7 мільйонів гривень.

Також дивна зміна відбулась і з кінцевим власником кооперативу. Щойно з людьми перестали розраховуватися за молоко і ця історія набула розголосу – кооператив взагалі змінив власника. Замість Гордійчука тепер він нібито належить Оксані Олександрівні Антипчук. Але про неї селяни і не чули ніколи, і в очі не бачили.

Тим часом сам кооператив звинувачує в усьому… Старокостянтинівський молочний завод. Мовляв, це він не розрахувався за молоко, яке кооператив йому здавав. Однак людей ці розповіді не переконують: «Хто брав в нас, ми ж не на Костянтинів завод здавали! Тож договір заключали. Все як має бути. То виходить кооператив, а куди вже вони його дівали, то вже, як кажуть, їхні проблеми. Хай він нам не пре на Старокостянтинівський молочний завод!».

Після виходу серії сюжетів в ефір про злодіяння Гордійчука, люди взагалі зневірилися, що їм повернуть гроші. Бо зрозуміли: масштаби махінацій пана Андрія куди більші, аніж їх справа з невиплатами за молоко: “Його задушити треба, с*ку. Або хай прийде і спробує, як заробити ці гроші в селі”, - обурюються селяни.

Детальніше про це – у репортажі Христини Кришихи з Хмельниччини:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини