“Його навіть не пустять в літак”, – глава МВС Аваков про приїзд Саакашвілі в Україну

У разі якщо колишній президент і губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі проявить бажання прилетіти в Україну 1 квітня, його просто не пустять в літак.

Інформацію повідомляє видання "Гордон".

Як повідомив глава МВС Арсен Аваков, Міхеїл Саакашвілі не буде допущений на борт літака, щоб долетіти до України. Причиною цього є той факт, що йому заборонено в'їжджати в нашу країну, слідуючи рішенням суду.

Відомо, що колишній глава Грузії зробив заяву, в якій розповів про те, що 1 квітня має намір прибути в Україну. Слідуючи його словам, він буде летіти до Києва з Польщі. Саакашвілі також продемонстрував наявність авіаквитка.

"Я цей квиток взяв, бо я впевнений, що Порошенко не пройде до другого туру", – заявив раніше Саакашвілі.

Екс-губернатор Одеської області впевнений, що співробітники прикордонної служби не будуть виконувати наказ Петра Порошенка, пов'язаний із забороною його в'їзду в Україну.

Як відомо, влітку 2017 року Міхеїл Саакашвілі був позбавлений громадянства України. Підставою для цього послугувало те, що у 2015 році політиком нібито була вказана помилкова інформація в документах на одержання громадянства – він не згадав про свою судимість. Зі свого боку Саакашвілі заявив, що не підписувався під цією анкетою.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини