Ймовірний винуватець жахливої ДТП на Львівщині втік до Женеви

23.08.2017 17:42

Петро Димінський, який підозрюється у провокуванні смертельного ДТП на Львівщині, в результаті якого загинула молода дівчина, був запрошений слідчими на допит. Однак, як виявилося, він уже в Женеві.

Новину повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко, передає "Преса України".

"Сьогодні вранці слідство законним чином отримало неспростовні докази того, що за кермом автомобіля "Mercedes" був точно не 43-річний охоронець Петра Димінського, який взяв вину за смертельне ДТП на себе", – пише він у Facebook.

За його словами також 22 серпня Генеральна прокуратура визначила підслідність розслідування справи про можливу причетність Петра Димінського до загибелі Наталії Тріли за Головним слідчим управлінням Нацполіції.

У понеділок вранці Димінському була офіційно вручена повістка на допит і він був попереджений, що йому буде запропоновано здати зразок своєї ДНК слідчому.

Допит був призначений на середу 23 серпня.

Через годину Димінський, який на сьогодні поки ще має статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви.

"Попереджаю Петра Димінського, що якщо Ви завтра не з'явитеся на допит до слідчого і не здасте для експертизи пробу Вашої ДНК, це може бути непрямим доказом того, що за кермом "Mercedes" був зовсім не Ваш 43-річний охоронець", – пише Геращенко.

Він підкреслив, що слідство за будь-яких обставин встановить, хто насправді був за кермом Mercedes, який убив Наталію Трілу, оскільки "всім потрібна правда і тільки правда".

Нагадаємо, особу водія, який скоїв резонансне смертельне ДТП на Львівщині, мала встановити експертиза ДНК.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини