“Її ліквідували ще до війни”, – Кабмін розпорядився охороняти неіснуючу ТЕЦ в Лисичанську

10.08.2018 11:25

Денис Казанський показав, до чого призводить безгосподарність чиновників. Уряд "міцних господарників" Януковича вбив ТЕЦ на Донбасі. Зі свого боку, Кабмін Гройсмана видав документ на охорону того, чого фактично вже немає.

Місто Лисичанськ в Луганській області нагадує населений пункт, який постраждав від килимових бомбардувань. Але таким його зробили зовсім не військові дії на Донбасі. У руїну населений пункт перетворився ще до 2014 року – під владою керівників з "Партії Регіонів", які практично неподільно правили тут протягом багатьох років, повідомляє "Діалог.UA".

В результаті "господарської діяльності" регіоналів в Лисичанську наказали довго жити кілька великих містоутворюючих підприємств, серед них і Лисичанська ТЕЦ. На місці станції давним-давно залишилися одні руїни і сміттєві купи. Але цей факт не заважає Кабміну Володимира Гройсмана взяти підприємство "під державну охорону" і надати горде звання "особливо важливих об'єктів енергетики, що підлягають охороні".

Відповідну інформацію на своїй сторінці в facebook опублікував український журналіст Денис Казанський. Журналіст надав фотографії руїн ТЕЦ, від якої практично нічого не залишилося, і опублікував фото відповідного документа, підписаного Володимиром Гройсманом.

"Остаточно стерли це підприємство з лиця землі в 2015-му. Є навіть відео в вільному доступі, на якому зображений цей сумний процес. Покажіть його Володимиру Борисовичу. Може, він не знає, що охороняти вже нічого", – написав Казанський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини