Європарламент рекомендує запровадити проти Росії нові санкції

ЄС закликає не визнавати думські вибори, запровадити нові санкції проти Росії через українську кризу та окупацію Криму, а також знизити залежність від російського газу.

Evroparlament
Європарламент пропонує посилити санкції проти Росії Фото: Facebook

Євродепутати вважають Росію під керівництвом її президента Володимира Путіна «найбільшим викликом для європейської безпеки». Про це йдеться в рекомендації Європарламенту щодо напряму політичних відносин між ЄС і Росією. Її євродепутати ухвалили у вигляді резолюції, за яку проголосували 494 європарламентарі, 103 — висловилися проти, ще 72 — утрималися, повідомляє DW. Результати голосування оголосили у четвер, 16 вересня. Дебати на цю тему євродепутати провели у вівторок, 14 вересня.

ЄС закликає: 

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Кабмін України пропонує запровадити нові санкції проти Росії. Цього разу через будівництво Керченського мосту та руйнування парків у Севастополі тимчасово окупованого півострова. 8 вересня Уряд направив на розгляд Ради національної безпеки і оборони пакет санкцій проти 24 юридичних і 6 фізичних осіб. Санкції передбачають блокування активів на території країни, заборону на в'їзд до України та на участь у приватизації та оренді державного майна. Їх пропонується застосувати на п'ять років.

 

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини