Єрмак заявив, що Україна планує домовитися про вибори в ОРДЛО на “нормандській зустрічі” (відео)

01.02.2020 22:20

Помічник Зеленського Андрій Єрмак сподівається, що на наступній зустрічі у нормандському форматі Україна зможе домовитися про проведення виборів на окупованих територіях.

Про це повідомляє YouTube-канал "KRYM – критичне мислення".

За словами Єрмака, він сподівається, що на наступну нормандську зустріч Україна привезе новий пакет домовленостей, що дозволить провести місцеві вибори у жовтні 2020 року на всій території країни.

"Вже через три місяці буде наступна зустріч лідерів у нормандському форматі. Я сподіваюся, що вона відбудеться, і я дуже сподіваюся, що Україна прийде на цю зустріч з новим пакетом домовленостей. Сподіваюся, що ми зробимо такі кроки для того, щоб місцеві вибори, за українським законом, пройшли по всій території України (включаючи Донбас – ред.) в кінці жовтня", – сказав він, передає "Рубрика".

Помічник президента нагадав, що за українським законодавством вибори не можливі, якщо на територіях знаходяться іноземні збройні формування, та якщо Київ не контролює кордон, тому українська сторона підійматиме питання, як зробити так, щоб отримати контроль над кордоном до виборів.

"У мене, як і у всіх, багато питань до мінських угод, але це єдиний документ, який сьогодні узгоджений, підписаний, і там дійсно є положення, згідно з яким кордон передається після виборів. Президент Зеленський сказав в Парижі, що ми не можемо з цим погодитися, тому що це суперечить українському законодавству", – зазначив він.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X