Єгипет заарештував судно, яке блокувало Суецький канал

13.04.2021 22:46

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

Адміністрація Суецького каналу заявила, що компенсація необхідна для покриття збитків за транзитні збори, пошкодження водного шляху під час днопоглиблювальних робіт, а також витрат на обладнання та робочу силу. Чиновники підрахували, що щодня втрачали близько 15 мільйонів доларів транзитних зборів.

Представник власника компанії Ever Given - японської компанії Shoei Kisen Kaisha Ltd., відмовився коментувати питання про компенсацію.

Компанія Ever Given заявила, що екіпаж судна все ще перебуває на борту корабля.

Фрахтувальник судна, тайванська компанія Evergreen Marine Corp., повідомила електронним листом, що не отримувала від власника судна інформації про судовий ордер (на арешт судна - ред).

Як повідомлялося, 400-метрове вантажне судно Ever Given 23 березня сіло на мілину в південній частині Суецького каналу, заблокувавши навігацію цією стратегічно важливою для світової торгівлі транспортною артерією. Розблокувати канал вдалося 30 березня.

Фрахтувальник судна, тайванська компанія Evergreen Marine Corp., заявила, що не несе відповідальності за затримку будь-якого вантажу, який перевозив контейнеровоз.

Фото: dpa

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини