“А йдіть ви у Фейсбук!” – суддя Кицюк запросила журналістів, щоб порадити шукати відповіді у соцмережі

25.02.2019 16:10

Сумнозвісна суддя Вікторія Кицюк (наразі за чоловіком Жовноватюк) публічно запросила журналістів на інтерв'ю, на якому порадила шукати відповіді на питання... на її сторінці у соцмережі Фейсбук – повідомляє журналіст "СтопКору" Христина Кришиха. 

Вікторія Кицюк

Зазначимо, журналіст "СтопКору" мала запитання до судді Вікторії Кицюк щодо інциденту з патрульними поліцейськими, в ході якого суддя була затримана за порушення правил паркування, і який набув розголосу у соціальних мережах.

 

З огляду на любов пані судді до соцмереж, не отримавши жодної змістовної відповіді, журналістка була вимушена звернутися до Вікторії Кицюк (Жовнованюк) через власну Фейсбук-сторінку: "Ваша честь (важко було написати, бо так тепер не вважаю), але якщо Ви так любите писати у Фейсбуці, то може хоч тут знайдете слова, щоб я зрозуміла вашу позицію.

1. Для чого було публічно призначити інтерв'ю і потім на більшість запитань відмовлятися відповідати або просто рекомендувати мені читати Вашу сторінку у Фейсбуці? Мовляв, там все написано і Ви не хочете повторюватися.

Моя версія: Ви хотіли показати публічно свою відкритість до журналістів, але рівень Вашої моральності не дозволив Вам гідно витримати інтерв'ю і дати вичерпні відповіді журналісту.

Ваша версія яка?" – запитує Христина Кришиха.

Журналістку також цікавить питання, на яких підставах у кабінеті судді знаходився адвокат Олексій Жовноватюк, який знімав власну версію розмови.

"Ви могли б відмовитися від коментарів, якщо такі зайняті та не перетворювати інтерв'ю на комедійне дійство" – зазначає Христина Кришиха.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X