Ярослава Качинського “застукали” за читанням “Атласу про котів”

24.11.2017 15:35

Найпотужніший політичний діяч Польщі, Ярослав Качинський, під час сесії парламенту відволікся на читання книги. Його увагу прикував "Атлас про котів". 

Новину повідомляє Washington Post, передає "Преса України".

Сьогодні, 24 листопада, лідер правлячої партії Польщі Ярослав Качинський повністю занурився у невеликий довідник про котів. Відбулося це під час сесії у парламенті, на якій польські депутати розглядали питання про зміни у законі про Верховний суд і Національну судову раду.

Так, партія Ярослава Качинського "Право та справедливість" вважає, що ці кроки необхідно зробити для відновлення порушеної системи. Тим часом у ЄС наголосили, що зміни у системі правосуддя Польщі порушує поділ влади.

Зазначимо, 68-річний Качинський відомий любитель котів. Протягом багатьох років він тримає у своєму домі цих тварин та, як зазначають журналісти, піклується про них. У виданні також зауважили, що ця риса Качинського дещо пом'якшує образ людини, відомої своїм жорстким політичним рухом.

До слова, політики часто жартують з приводу "слабкості" польського лідера. Крім того, у Польщі навіть випускають сатиричний серіал під назвою "Вухо керівника", головним персонажем якого є кіт.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини