Дубневич Ярослав Володимирович


Народний депутат Верховної Ради від 9-го скликання

Освіти

Він народився у Львівській області, в Pustomytiv районі, в селі zubra, 7 серпня 1969.

Після восьми років школи вступив до взуттєвої школи No 32, який закінчив у 1987.

Здобув вищу освіту в національному університеті «Львівська політехніка», де у 2004 р. отримав ступінь магістра в галузі менеджменту.

У Дніпропетровському інституті залізничного транспорту Лазарян здобув другу вищу освіту, яка закінчила зі ступенем бухгалтерського обліку та аудиту в 2005.

Сімейний стан

Одружений. Подружжя піднімають сина Юрія і дочки Роксолано.  Брат-Богдан Дубневич, народний депутат України VIII скликання.

Кар'єру

Він почав свою кар'єру після закінчення середньої школи, Поселившись в 1987 в якості прес-офіцера в

Емптимитова районна рослина, згодом обіймає посаду бригадира прес офіцерів.

Під час перебудови, в 1989, він вирішив почати свій власний бізнес і заснував Кооператив для виготовлення недорогих черевиків.

У 1993 р. на сільськогосподарському виробничому заводі "Львів" обіймає посаду заступника голови.

У 2003 він став президентом туристичних технологій.

Політики

Ярослав Дубневич приєднався до політики в 2002 році, коли він став депутатом Пукомитовської районної ради, під час парламентської каденції працював заступником керівника бюджетного комітету.

У 2006 р. став депутатом Львівської обласної ради, а також обіймає посаду заступника голови фракції Блоку Юлії Тимошенко. У той час як на посаді заступника він був членом парламентської комісії на палях майна.

У 2008 році Ярослав Васильович став представником українського парламенту в Секретаріаті Верховної Ради України, і залишився на цій посаді до 2011 року.

У 2010-му вдруге він став депутатом Львівської обласної ради, працюючи в якості члена бюджетного комітету.

У 2012 році, як самовисуванець, він виграв парламентські вибори і став ДЕПУТАТОМ України.

У той час як в ранг ДЕПУТАТА Дубневич приєднується до фракції "удар", він працює в Комітеті з питань бюджету (заступник керівника).

З 2014 листопада депутат Верховної Ради України VIII скликання, обраний окружком No 120 (Львівщина), представником блоку Петра Порошенка.

У 2019 р. він був обраний до парламенту 9-го скликання як непартійний самовисуванець у 120-му окрузі Львівської області. Він є членом парламентської групи "на майбутнє". Він є членом комітету з питань охорони здоров'я нації, охорони здоров'я та медичного страхування.

Кримінального провадження

17 жовтня 2019 року Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка направив до парламенту ідею дати згоду на переслідування ДЕПУТАТА Ярослава Дубнєвича з групи «на майбутнє».

Генеральна прокуратура просить парламент дозволити довести ДЕПУТАТА до правосуддя, оскільки детективи національного антикорупційного бюро зібралися під час досудового розслідування достатньо доказів, щоб повідомити ДЕПУТАТА про підозру щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 Кримінальний кодекс (привласнення, розкрадання або володіння майном шляхом зловживання офісом). Згідно з розслідуванням, ці дії призвели до втрат 93 277 000. Griven.

31 жовтня 2019 року парламент дозволив Ярослав Дубневич переслідуватися за законом.

Хобі

У вільний час він займається науковою розробкою, за рахунок політики 30 патентів і 14 патентів на винаходи.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter йInstagram!

X