Ями по коліно: журналісти відвідали забуту посадовцями дорогу на батьківщині Зеленського

Де розташована найгірша дорога в Україні? Не повірите, але на батьківщині чинного голови держави – Володимира Зеленського. До ділянки, де щороку відбуваються автотрощі й гинуть люди, президентське «Велике будівництво» чомусь так і не дійшло. Докладніше про це – у матеріалі Дениса Гойка.

Міжнародний аеропорт «Кривий Ріг». Кілька днів тому тут помпезно запустили авіарейс до столиці. Перші відвідувачі – геть не випадкові: сам Гарант із командою. Амбітні плани для летовища – приймати 400 пасажирів на годину.

У межах програми «Велике будівництво» поблизу аеропорту повністю відремонтували й одну з доріг. Траса Кропивницький—Кривий Ріг тепер найвищого ґатунку. Але дорога через Лозуватку, де розташований аеропорт, до цього була зовсім іншою. Як відзначив нардеп Юрій Корявченков, мабуть, в Україні немає інших доріг, які могли б конкурувати з цією за кількістю розтрощених автівок.

Кryvyy Rih1
У Кривому Розі урочисто запустили аеропорт Фото: скриншот

Проте існує ще одна дорога до цього аеропорту. І її «Велике будівництво» чомусь не зачепило. Ділянка Новопетрівка-Новоганнівка-Лозуватка – суцільний жах для водіїв. Подекуди на ній відсутнє асфальтне покриття, а ями – в прямому сенсі по коліно.

Дорога Новопетрівка-Новоганнівка-Лозуватка є частиною траси Олександрія–Кривий Ріг. Ділянка протяжністю всього 13 кілометрів, але щоб подолати цю відстань, знадобиться не менш ніж година.

Кryvyy Rih2
Ями на дорозі - буквально по коліно Фото: СтопКор

Знімальна група «СтопКору» вирішила з’ясувати, чи проводився тут ремонт хоча б колись? Проте у Дніпропетровській ОДА поспілкуватися впродовж дня з відповідальними особами журналістам не судилося.

Лише під вечір все ж таки вдалося зв’язатися телефоном із заступником департаменту ЖКГ Володимиром Верхотурцевим. І його відповідь неабияк здивувала: за словами посадовця, на пекельну дорогу досі ніхто начебто не скаржився

«Що стосується вказаної вами дороги С040518. З 2018 року я не пам'ятаю, щоб там був якийсь ремонт. Чому? Мабуть, тому що не було звернень ані від органів місцевої влади, ані від поліції», – заявив він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини