“Які такі акції?” – директор ДП “Укрпрофоздоровниця” заявив, що нічого не знає про акції працівників, які сам же у них “віджав”

01.11.2018 15:52

1 листопада активісти "Стоп Корупції" прийшли поспілкуватись із директором Київської міської курортної бальнеолікарні профспілок України Ігорем Проданчуком.

У стопкорівців виникли питання до нього щодо фактів корупції та обкрадання працівників закладу за допомогою афер з документами. Зокрема, виявилось, що нещодавно там на хабарі впіймали медсестру, яка звільнилась невдовзі після інциденту.

Приданчук цю інформацію підтвердив та повідомив, що це не поодинокий випадок, оскільки медсестри пропускають через касу пацієнтів та роблять їм процедури.

Однак це ще не все, адже, як розповіли співробітники лікарні, кожен працівник є потенційним засновником та власником акцій підприємства. Щоправда, в очі ці акції ніхто не бачив. Працівники стверджують, що директор за допомогою злочинної схеми частину акцій привласнив, а іншу віддав своєму покровителю – керівнику "Укрпрофоздоровниці” Саєнку.

Також, за словами директора, він виявився навдивовижу необізнаним щодо акцій і повідомив активістам, що не знає, в чиїй власності вони перебувають. Борці з корупцією впевнені, що посадовець говорив неправду. На запитання чи питали вони в акціонерів, чи мають вони бажання продавати свої акції, Проданчук відповіді не дав.

Правозахисники також запитали в нього, хто довів оздоровницю до банкрутства та чому. Від питання чоловік ухилявся та звинувачував у всьому комунальні служби – "Київенерго" та "Київводоканал", мовляв це вони піднімають тарифи й через підвищення цін оздоровниця банкрутує. Зі свого боку ціни на послуги лікарня підняти не може, оскільки їх призначає "Укрпрофоздоровниця"". Хоча зазначимо, що лікарня є юридичною особою та має право визначати та встановлювати розцінки.

Наразі бальнеолікарню хочуть продавати, її оцінили у 100 мільйонів гривень.

Зауважимо, що це підприємство є дочірньою компанією ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", яка раніше монополізувала водопостачання в селищі Поляна. Тому всі кошти за воду йшли до каси санаторію “Сонячне Закарпаття”, у власності якого перебуває водогін. Причому привласнили водогін завдяки шахрайським схемам перепродажу між своїми ж структурами завдяки фейковим документам.

Подробиці читайте в матеріалі: "Жителів Поляни залишили без води: суд віддав систему водопостачання "Укрпрофоздоровниці".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини