Які такі 180 мільйонів? – У САП повідомили про підозру екс-депутатові Полтавської облради

23.01.2019 12:16

За версією САП екс-депутат Полтавської облради Юрій Лебедин вніс недостовірні відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік. Про це повідомляє "Укрінформ".

"За версію слідства колишній народний обранець, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, тобто суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не відобразив інформації про кошти, позичені третім особам на загальну суму понад 126 млн гривень, а також наявні станом на 31 грудня 2016 року грошові активи на банківських рахунках на загальну суму більше 14 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Екс-депутата підозрюють у поданні завідомо недостовірних відомостей щодо наявності у нього корпоративних прав у 15 суб'єктах господарської діяльності, які відрізняються від достовірних на суму вартості цих корпоративних прав, що у грошовому вираженні становлять декілька мільйонів гривень.

Лебедину також інкримінують замовчування інформації про те, що "він є кінцевим бенефіціарним власником понад 20 юридичних осіб, не відобразив інформацію про дохід у розмірі 42,6 млн гривень, отриманий ним від повернення поворотної безвідсоткової позики та не задекларував понад 140 млн гривень грошових активів".

Дії посадовця кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ст.366-1 ККУ (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції").

Читайте також: “Опіати були, але це все черепно-мозкова травма” – лікар-нарколог Федірко заплуталась в показаннях на суді у справі Зайцевої".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини