Які навички знадобляться через 2 роки працівникам у всьому світі

22.01.2020 17:43

З 2022 року будуть потрібні спеціалізовані навички міжособистісного спілкування, включаючи навички, пов'язані з продажами, HR і освітою.

За оцінками Організації економічного співробітництва і розвитку, більше одного мільярда робочих місць, або майже третина всіх робочих місць у світі, ймовірно, буде змінена за допомогою технологій в наступному десятилітті. За оцінками Всесвітнього економічного форуму, до 2022 року у великих країнах буде створено 133 мільйони нових робочих місць для задоволення потреб четвертої промислової революції. Про це заявляють  організатори Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передає Дзеркало тижня.

Водночас економічні та демографічні зрушення надають додатковий тиск на робочу силу сьогодні. По мірі того як ми вступаємо в нове десятиліття, що Організація Об'єднаних Націй і інші назвали це "десятиліттям доставки". Для важливих переходів до більш стійкого миру, ми повинні також зосередитися на досягненні справедливого, всеосяжного прогресу в справі оснащення і забезпечення можливості для процвітання народів на робочих місцях майбутнього.

Як ми можемо гарантувати, що люди у всьому світі не залишаться позаду? Ми повинні об'єднатися - уряду, бізнес і суспільство - щоб забезпечити освіту, навички і робочі місця, принаймні, для одного мільярда людей до 2030 року.

У міру розвитку робочих місць будуть розвиватися навички, необхідні для виконання роботи. Очікується, що до 2022 році в середньому відбудеться зміна 42% основних навичок.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини