“Якби не було Порошенка з його антирейтингом, не було б і Зеленського з таким успіхом” – експерт

01.04.2019 14:56

"Якби не було Порошенка з його антирейтингом, не було б і Зеленського з таким успіхом. Зеленський як явище дуже схожий на явище Володимира Путіна за часів, коли його поставив Єльцин", - у розмові з головним редактором "СтопКору" зазначив економічний оглядач та автор проекту Politicus Vulgaris Сергій Лямець.

Він також зізнався, що й сам поки що не в повному обсязі розуміє феномен Зеленського і досі вважає його "незрозумілим гравцем".

"Можливо, ви знаєте, наскільки я чув, Коломойський далеко не єдина людина, яка його просуває. Так, окей. Але це от як Зеленський, знаєте, який спочатку був... у серпні минулого року у нього був вкрай низький рейтинг. Тобто він був там чи то на п'ятому, чи то на шостому місці, але, загалом, з мінімальними цифрами. Лідером була Тимошенко, другим ішов Гриценко.

Що відтоді змінилося? Рейтинг злетів. Ну ось і виходить, що технічна фігура, якою він сприймався на початку, раптом стала самодостатньою.

Загалом, знаєте, мені Зеленський нагадує за самою ідеєю, яка закладена в це явище, бо тут мало його особистих заслуг, він піднявся на антирейтингу Порошенка. Якби не було Порошенка з його антирейтингом, не було б і Зеленського з таким успіхом. Зеленський як явище дуже схожий на явище Володимира Путіна за часів, коли його поставив Єльцин.

Тобто от якось все дуже правильно склалося. І ми ж не будемо казати, що Путін це все придумав, що він якийсь от такий великий мозок, що обплутав всю Росію. Та ні, просто відбувалися події, за яких він опинився в потрібному місці в потрібний час. Так само й Зеленський. Він опинився в потрібному місці в потрібний час. Але як буде поводитися Зеленський, якщо він стане президентом – це взагалі інше питання. Бо як повівся Путін, коли він став президентом, ми це бачимо за фактом", - сказав Сергій Лямець.

Повна версія розмови: “В нас немає інших українців”, – Сергій Лямець про корупційний скандал, феномен Зеленського та перспективи після виборів.

Нагадаємо, за результатми підрахунку Центральною виборчою комісією 83.28% бюлетенів, Володимир Зеленський лідирує у першому турі президентських перегонів. За нього віддали голоси 30.37% виборців, які взяли участь у голосуванні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини