Як заробляють на карантині? У столиці репортери викрили тіньові схеми

У столиці – третій день карантину. За попередню добу в Києві зафіксували три десятки порушників режиму. Як працює наземний транспорт і чи дотримуються маршрутники обмеження у 10 пасажирів? Хто наживається на киянах під час паніки? Перевіряла команда «СтопКору»

Наші кореспонденти вирушили на зупинку ВДНГ – це потужний транспортний вузол Голосіївського району. Оскільки метро не працює, тут швидко збирається натовп. Салони автобусів №212 та 444 – переповнені пасажирами вщент. Як перевізники, так і громадяни, свідомо порушують правила проїзду під час карантину.

В маршрутках - понад 10 пасажирів

Водії пояснити ігнорування санітарних норм відмовляються та пропонують медійникам власноруч відганяти «зайвих» пасажирів. Зауважимо, такі подібні порушення перевізників мають карати штрафом від 310 до 540 гривень.

Наші журналісти також проінспектували центральні райони міста. Громадські заклади тут зачинені. У Шевченківському районі виявили лише одну сімейну кав’ярню не під замком. Відчинені також окремі «точки» з кавою на Хрещатику, біля них скупчуються люди.

Згідно з рішенням уряду та місцевої влади, закрито центральний автовокзал та всі автостанції Києва. Але тіньові перевізники непогано спекулюють. Якщо раніше квиток до Рівного коштував 200 гривень, то тепер за місце в неофіційній маршрутці треба викласти від півтисячі. Придбати «з рук» буквально на дорозі можна й захисні маски – від 20 гривень за штуку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини