Як вкрасти берег? Елітні забудовники КМ «River Island» захопили узбережжя Дніпра (відео)

24.06.2021 16:07

На Київщині забудовник елітного котеджного містечка «River Island» обмежив місцевим жителям доступ до берега Дніпра, який перебуває у державній власності. Про це йдеться у відеоролику на YouTube-каналі «Стоп корупції».

Знімальна група «СтопКору» разом із водною поліцією виїхала на місце подій, аби зафіксувати протиправні дії забудовника. Проте охоронці котеджного містечка у грубій формі вигнали їх звідти, заявивши, що тут «приватна власність».

Згідно з даними кадастрової карти, ділянка належить державі, проте місцеві запевнили знімальну групу, що вже більш як пів року не мають доступу до берега. Це не приховують і у відділу продажу «River Island».

Сам власник містечка Михайло Мороз теж не гребує державною землею та побудував собі власний котедж – звісно, біля водойми.

river island kiev kottedzh3 moroz
Фото: скриншот

Уся територія огороджена парканом та охороною, тож доступ до води людям перекритий.

Зазначимо, кожному громадянину Конституцією гарантується право користування природними ресурсами, серед яких і водокористування. За винятком деяких випадків.

Голова сільради Золочева звернувся до забудовника з проханням демонтувати паркан, проте звернення було проігнороване.

За ініціативи ВГО «Стоп корупції» Держгеокадастр дав доручення провести перевірку котеджного містечка. Крім того, за фактом захоплення землі було відкрито кримінальне провадження.

Чи притягнуть власника Михайла Мороза до відповідальності? Читайте у наступних матеріалах «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини