Як щури з корабля – депутати Дніпропетровської облради розбігаються від питань про корупційні схеми на АХС

26 вересня відбулось засідання комісії з ЖКГ Дніпропетровської облради, на якому громадські активісти намагались отримати відповідь на питання "що наразі відбувається з Аульською хлоропереливною станцією та чи збираються народні обранці повертати стратегічно важливе підприємство у комунальну власність".

Як передали з місця свідки, одразу після відкриття сесії місцеві депутати почали сварку, через яку згодом вирішили залишити залу і, таким чином, через відсутність кворуму зірвали важливе засідання.

Не дивлячись на це, активісти встигли поставити запитання щодо корупційних схем навколо АХС та Парку ракет, чим роздратували народних обранців ще більше – у відповідь отримали агресивні висловлювання.

При цьому Голова комісії заявила, що Аульська хлоропереливна станція знаходиться у комунальній власності, проте жодних документів щодо розірвання угоди про передачу її у приватні руки надати не змогла.

Тож «СтопКор» і надалі відстежуватиме долю стратегічно важливого та небезпечного підприємства, яке через реалізацію корупційної схеми опинилось в приватних руках. Збитки, завдані при цьому державі, виміряються вже мільйонами гривень. Деталі у власному розслідуванні Наталі Мальцевої:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини