Як працівники ДФС за 2 роки розживаються квартирами й земельними ділянками – “СтопКор” з’ясовував

08.10.2018 16:35

В понеділок, 8-го жовтня, активісти "Стоп Корупції" прийшли до виконувачки обов'язків начальника ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у місті Києві Наталії Красічкової із запитаннями щодо її раптових надбань у вигляді квартир та гектарів землі на Житомирщині.

Вони хотіли дізнатись, яким чином за ті три роки, що жінка обіймає посаду у ДФС, вона почала отримувати дивіденди компаній ТОВ "УНІВЕРСАМ "ХАРКІВ" та ПП "Чайківка", а також придбала дві квартири та чотири земельні ділянки загальною площею близько 4-ох гектарів. При цьому, згідно з декларацією, члени її родини не змінювали місця роботи.

Також правозахисники хотіли запитати у неї щодо податків, внесених до бюджету цих трьох компаній у 2005-2018 роках та чи допомагає вона ухилятися від податків цим фірмам.

У відповідь Красічкова направила правозахисників до відділу комунікації та не змогла відповісти на запитання.

"Звертайтесь у відділ комунікації. Я нічого не підтверджую й не спростовую" – сказала вона.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, за оцінкою представника Transparency International, найбільш ідеальне середовище для протиправних корупційних дій в Україні мають Фіскальна служба та митниця. Саме тому наші правозахисники розслідують та борються з неправомірними діями від ДФС, зокрема утисками підприємців та розкраданням бюджетних коштів цією структурою.

Читайте також: "Завдяки активістам "СтопКору" незаконний видобуток піску на точці на Житомирщині призупинено (подробиці у справі – відео)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини