­­Як чиновник ДАБІ Тищенко захворів на совість

19.02.2021 08:35

У царстві будівельної корупції – Держархбудінспекції України — сполох та паніка! Відсутній на роботі найважливіший співробітник – один з найбільш нерозбірливих підписантів і один з основних щаблів збагачення корупціонерів будівельної галузі. Мова про посадову особу, яка володіє певним імунітетом, наданим теперішніми господарями галузі, і може собі дозволити, всупереч вимогам законодавства, видавати дозвільні документи на об’єкти попри на наявність  кричущих порушень!

TOCHKA ZORU dabi
Ілюстрація: СтопКор

Знайомтеся! ПАН ТИЩЕНКО ВАДИМ КОСТЯНТИНОВИЧ.

vadim tisshenko дабі
Вадим Тищенко Фото з відкритих джерел

Саме йому треба дякувати за можливість забудови паркової зони у м. Києві на вул. Жмаченка, 20; спорудженню в промисловій зоні у пров. Приладному, 10  житлового об’єкта (два будинки побудовано на дату видачі дозволу) та за легалізацію ще багатьох інших, не цілком законних, а подекуди і зовсім незаконних будівництв найвищого класу наслідків СС3 у всій країні.

Ось неповний перелік проблемних об’єктів (з наявними порушеннями законодавства) тільки к м. Києві, підготовлений аналітиками "СтопКору", на які паном ГІБН Тищенком В.К., попри все, підписано дозволи на початок виконання будівельних робіт.

vadim tisscenko1 dabi
Фото: скриншот
vadim tisscenko1 dabi
Фото: скриншот

 

vadim tisscenko1 dabi
Фото: скриншот
vadim tisscenko1 dabi
Фото: скриншот
vadim tisscenko1 dabi
Фото: скриншот

А що за тиша у Реєстрі?

І ось несподіванка:  тиждень тиші – Реєстр будівельної діяльності не містить даних щодо виданих дозволів на виконання будівельних робіт! Що сталося? Корупційна машина зламалася? Але ж ні, сертифікати відповідності збудованих об’єктів (та ще й яких!) – наявні у доступі за інформацією з Електронної системи у будівництві! Судячи з об’єктів, без комерційної складової не обійшлося!

Де ж подівся наш призер у номінації «Корупціонер ДАБІ-2020» — головний підписант та цап-відбувайло пан Тищенко? Невже відмовився виконувати незаконні вказівки кураторів чи банально захворів, загальмувавши дозвільні корупційні потоки? А може, совість прокинулась? Не завадило б, враховуючи суспільну небезпеку об’єктів, щодо яких уже підписано документи!

Час посадовим особам повернутись до виконання службових обов’язків! Проаналізуйте порушення при видачі документів та припиніть будівельне свавілля, здійснивши заходи реагування відповідно до наданих повноважень! Бо на сьогоднішній день складається враження, що беззаконня в діях окремих посадовців Держархбудінспекції  влаштовує керівництво Мінрегіону і воно не тільки «в темі», а і «в долі».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини